Duvarlarda kullanılan birbirinden güzel desenleri, tavanlarda ise çiçek motifleri ve dallı stilize yapraklar keşfedin. Motifler ve çizimler ekibimizin büyük emekleri sayesinde restore edilmiştir.

İdeal bir konumda, Şişhane Metro İstasyonu'ndan 2 dakikalık mesafede konumlanan bu daire, Modern Sanat Galerisi'ne ve Tophane tramvay istasyonuna Ayasofya ve Topkapı Sarayı'nın da bulunduğu Tarihi Yarımada'ya 7 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Alışveriş tutkunları için iyi haber şu ki, daire Taksim Meydanı'na sadece 15 dakika ve İstanbul'un en seçkin yaya alışveriş bölgesi olan İstiklal Caddesi'ne 5 dakikadan daha az yürüme mesafesindedir.

Bu şık ve rahat daireler, İstanbul'un kalbinde yer alan aynı özel binada yer almaktadır: Galata. Arkadaş grupları ve aileler için uygun bir dairedir. 

19. yüzyıldan kalma bu Osmanlı dairesinin restorasyon çalışması, yapının muhteşem duvar ve tavan süslemelerinin titizlikle korunmasını ve muhafaza edilmesini içeriyordu.

Uzman ekibimiz sayesinde 19. yüzyılda yapılan tüm iç süslemeler günümüze kadar ulaşmıştır. Duvar ve tavanlarda kullanılan güzel desenler çiçek motifleri ve dallı stilize yapraklardır.

Bu geniş iki yatak odalı daire, “Robert Han” adlı tarihi bir binada yer almaktadır. Geniş bir oturma odası, düz TV ve geniş yemek alanının keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul'un en çarpıcı simge yapılarından biri olan Galata Kulesi, daireye sadece 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.
Bu şık ve rahat daireler, İstanbul'un kalbinde yer alan aynı özel binada yer almaktadır: Galata. Genç çiftler, iş seyahatinde olanlar ve arkadaş grupları için idealdir.

Şehrin en eski tanımlarından biri olan Notitia urbus Constantinopolitanae'ye göre İstanbul -Roma gibi- 14 idari bölgeye bölünmüştür. 13 tanesi II. Theodosius tarafından Tarihi Yarımada çevresine yaptırılan surların içindeydi.

Yarımadanın dışında kalan tek yer, şimdi Galata'nın bulunduğu Sykai idi. Galata, Konstantinopolis şehrinin XIII. Bölgesi (Regio Sycaena) idi.

Bu şık ve rahat daire, İstanbul'un kalbinde yer alan aynı özel binada yer almaktadır: Galata. Genç çiftler, iş seyahatinde olanlar ve arkadaş grupları için idealdir.

İstanbul: Dünyada iki kıta üzerinde duran tek şehir. Bu, on altı yüzyıl boyunca Doğu Roma ve Osmanlı İmparatorluklarının başkenti olan imparatorluk şehridir.

Bu tarihi şehirde bir tatil mi planlıyorsunuz? Meroddi Galata Flats'in İstanbul'da sunduğu en iyi özel daireleri ve şık romantik inzivaları size sunmanın yanı sıra, burada bir konaklamadan bekleyebileceğiniz şeylere kısa bir giriş hazırladık…

İstanbul'un sanat, eğlence, tarih ve kültürel merkezinde, şehir merkezinin tam ortasında, Galata-Beyoğlu'nda yeralan tek yatak odalı dairelerimiz, İstanbul'un en çarpıcı simge yapılarından biri olan Galata Kulesi'ne 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.

3 yatak odalı bu güzel daire, 1870'lerin sonunda inşa edilmiş tarihi bir Galata binasının 2. katında yer almaktadır ve çok merkezi bir konumda yer almaktadır. İstiklal Caddesi ve metroya 5 dakika, tarihi Galata Kulesi'ne 3 dakika yürüme mesafesindedir.